Haberler
  Haberler > Teknoloji
  Detaylar
 
Başlık : Z400 - 3G Teknolojisine Hoşgeldiniz
Eklenme Tarihi : 04.12.2006
   
 
Artık arkadaşlarınıza ve ailenize istediğiniz her zaman video mesaj göndermek çok kolay. Video aktarım sayesinde Internet üzerinden en popüler filmleri artık cep telefonunuzdan izleyebileceksiniz.

Samsung Z400, kayan kapaklı telefonların en incelerinden biri. 900/1800/1900 MHz ve UMTS (2.1 GHz) şebeke desteği ile kapsama alanınız artık daha da genişliyor. Görüntülü konuşma özelliği sayesinde konuştuğunuz kişiyi aynı zamanda telefonunuzun ekranında görüntüleyebilecek veya ona MPEG-4 formatında video mesaj yollayabileceksiniz.

Birinci sınıf özellikleri Samsung Z400’ü çok ayrıcalıklı bir cep telefonu yapıyor. Kendi dahili hafızasının yanısıra MicroSD artırılabilir hafızası sayesinde, Z400 sınır tanımıyor. Istediğiniz kadar döküman, müzik veya fotoğraf kaydedin… Telefonunuzun hafızasında yeriniz kalmasa bile, istediğiniz döküman, müzik, fotoğraf ve video'’yu MicroSD teknolojisi ile artırılabilir hafızasına kaydedebilirsiniz.

Samsung Z400 hayatı mobil yaşamanıza olanak tanıyor. MP3, AMR, AAC, AAC+, e-AAC+ ve RA formatlarını destekleyen entegre müzik çaları ile sevdiğiniz müzikler her zaman elinizin altında olacaktır. Z400 tam anlamıyla profesyonel bir eğlence telefonu.

Profesyonel Özellikler
Samsung Z400 de sizin gibi; her yerde ve her zaman üst düzeyde performans sunar. Doküman görüntüleme özelliğiyle PowerPoint dosyalarınızı bile inceleyebilir, çevrimdışı özelliğiyle de uçakta bile telefonunuzun menülerini kullanabilirsiniz. Ne zaman isterseniz e-mail'’leriniz artık telefonunuzda sizi bekliyor. Yeni mesajlar yazıp gönderebilir, gelen mesajlarınızı okuyup cevaplayabilirsiniz.

2 Megapiksel Kamera
Samsung Z400′’ün 2 Megapiksel kamerasının sahip olduğu UXGA (1600×1200 piksel) çözünürlük, etkileyici keskinlik ve doğala yakın renk çeşitliliği ile çektiğiniz fotoğrafların kalitesi sizi şaşırtacak kadar mükemmel. Telefonun kamerasıyla AMR/H263/MPEG-4 formatında sesli video kaydı yapabilirsiniz.

Ekran Teknolojisi
Elinize aldığınızda sizi en çok şaşırtacak özelliklerinden birisi de kesinlikle çok net ve canlı renklere sahip Samsung Z400′”’ün ekranı olacaktır.240×320 piksel boyutlarındaki 262.144 renkli QVGA TFT ekran hayatınızın renkli bir parçası olmaya aday.

 
Ceptelefoncu.com'a üye olun, ikinci el cep telefonu alın satın, en yeni modellere bakın.
E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Aktivasyon e-postası gelmedi
Arama
İçerik
Detaylı Arama
Modeller
 
   
Ilanlar