Haberler
  Haberler > Teknoloji
  Detaylar
 
Başlık : HTC Herald P4350 ile ofisiniz yanıbaşınızda
Eklenme Tarihi : 06.10.2007
   
 
HTC yavaş fakat emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bir mobil aygıtta ihtiyaç duyacağınız herşeyi size sunacak quad-band HTC Herald P4350 firmanın yeni telefonu. Kolay ve hızlı bilgi girişine olanak sağlayan kayan kapaklı klavyesi; dosyalarınızı okumanızı ve webde rahatça gezmeniz için tasarlanmış geniş ekranıyla teknolojinin keyfini sürebilirsiniz.

HTC P4350'nin 2 megapiksel çözünürlüğe sahip bir dijital kamerası bulunuyor. Telefonun dijital kamerası aktif hale getirildiğinde HTC P4350'yi elinizde normal bir dijital fotoğraf makinesi gibi tutabiliyorsunuz. HTC P4350 telefonda daha önce test etmiş olduğumuz modellerdeki gibi bir dahili flaş ya da LED olmaması gerçekten üzücü. Bu eksiklikten dolayı loş ışıklı ortamlarda fotoğraf çekim işlemleri zorlaşıyor. Ancak fotoğraflarınızı çekip, Microsoft Windows Mobil 5.0 Direct Push teknolojisi ile e-mail ve kontaklarınıza hızla ulaşabilirsiniz.

HTC P4350 cep telefonunun 2.8 inç (7.1 cm) büyüklüğünde bir dokunmatik ekranı bulunuyor. Bu ekranı, telefonla birlikte gelen kalem ile veya acil durumlarda parmağınızın ucu ile kullanabiliyorsunuz. Telefonun menüsü üzerindeki işlemleri özel kalemi kullanarak veya cihazın ön yüzündeki fonksiyon tuşları aracılığı ile gerekleştirebiliyorsunuz. Her iki yöntemde de işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Telefonun ekranı takvim uygulaması ve mesajlarınıza direkt ulaşım sağlarken SMS, MMS ve e-posta uygulamalarına da buradan ulaşabiliyorsunuz. HTC P4350 mobil telefon gerek duyduğu enerjiyi 01130mAh Polymer pilden alıyor. Üretici firmanın bildirdiğine göre telefonun yüksek kapasiteli pili 150 saat bekleme süresi ve 3 saatlik konuşma süresi sunuyor.

P4350 kendi sınıfındaki daha büyük markalara ait modellerle rahatlıkla rekabet edebilecek bir telefon. Kısacası HTC'nin, henüz gelişmesini sürdürmesine rağmen konseptini başarıya çevirme yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyleyebiliriz. HTC P4350 yanınızda bulundurmaktan keyif alacağınız bir cep telefonu modeli.

 
Ceptelefoncu.com'a üye olun, ikinci el cep telefonu alın satın, en yeni modellere bakın.
E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Aktivasyon e-postası gelmedi
Arama
İçerik
Detaylı Arama
Modeller
 
   
Ilanlar