Haberler
  Haberler > Teknoloji
  Detaylar
 
Başlık : BlackBerry 8300 Curve ile ofisiniz cebinizde!
Eklenme Tarihi : 28.09.2007
   
 
Çalışma hayatında verimi artırmaya yönelik sunduğu teknolojilerle iş dünyası profesyonellerin bir an bile yanlarından ayırmadıkları cihazların başında gelen BlackBerry, yeni 8300 Curve modeliyle bireysel kullanıcıları da kapsamına almayı hedefliyor.

BlackBerry, profesyonel nitelikleriyle uzun zamandır iş dünyasının gözde cihazları arasında yer alıyor. Ancak firma, İnternet kullanımı ve kişisel mesajlaşmanın giderek artan popülaritesinden hareketle, tasarımıyla ve özellikleriyle bireysel kullanıcıların da ilgisini çekecek yeni modellere imza atmaya başladı. BlackBerry 8300 Curve, bu çabanın öne çıkan ürünlerinden.

Adını kıvrımlı hatlarından alan Curve, oldukça dinamik bir tasarıma sahip. Cihaz 2 megapiksellik bir kamerayla geliyor. Ayrıca yazılımına entegre edilen iPod benzeri multimedya yazılımı sayesinde fotoğraf gösterebiliyor, müzik çalabiliyor ve kaliteli video oynatabiliyor. Multimedya konusundaki bir diğer sürpriz de, telefonun doğrudan standart kulaklık bağlantısını destekliyor oluşu.

Her ne kadar dört saatlik pil ömrü, bazı işkolikleri hayal kırıklığına uğratacak olsa da, yeni Blackberry 3.5 mm kulaklık girişi, micro SD yuvası ve stereo Bluetooth desteği sayesinde bir çok insanı kendisine bağlayacakmış gibi görünüyor.

 
Ceptelefoncu.com'a üye olun, ikinci el cep telefonu alın satın, en yeni modellere bakın.
E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Aktivasyon e-postası gelmedi
Arama
İçerik
Detaylı Arama
Modeller
 
   
Ilanlar