Haberler
  Haberler > Tasarım
  Detaylar
 
Başlık : Sony Ericsson sokak stili: W580i
Eklenme Tarihi : 28.09.2007
   
 
Sony Ericsson, sokak stiline sahip yeni müzik telefonu olan W580'i duyurdu. Kayar kapaklı Walkman telefon W580, kentsel yaşamın havalı yanını açığa vuruyor. W580 yaklaşık 500 şarkı depolanabilen geniş hafızası; kayar kapağına yerleştirilmiş 2.0 megapiksel kamerası, çeşitli oyunları, eğlence ve spor seçenekleri ile bir bütün oluşturuyor.

Sony Ericsson Ürün Pazarlama Müdürü Steve Walker açıklamasında: "W580 Walkman telefon ister arabada ister bir partide veya spor yaparken her türlü ortamdaki hayat tarzına uyması için üretildi." diyor ve ekliyor: "Kullanıcılar en sevdiği müziği her zaman yanlarında taşıyabilmelerinin yanı sıra onu bir taşınabilir bir fotoğraf albümü ve bir oyun merkezi olarak da kullanabilecekler."
Stil Beyazı ve Kent Grisi renk seçenekleri ile sıra dışı bir tasarıma sahip W580, kayar kapağı açıldığında göz alan turuncu ışık efektleri ile ilgi çekiyor. W580 tüm özelliklerini yalnızca 14 mm kalınlındaki gövdesinde barındıracak. Bilgisayardan cep telefonuna kolay müzik aktarımı için W580'nin ürün kutusunda Disc2Phone bilgisayardan telefona müzik aktarma yazılımı ile USB bağlantı kablosu yer alacak. Dışarıda herhangi bir yerde ya da W580'in RDS'li FM radyosunda çalıyor olması fark etmeksizin TrackID programı kullanılarak bilinmeyen şarkıların isimleri de kolaylıkla bulunabilecek. Walkman çalar üzerinde oynarken telefonun iki tarafında yanan parlak turuncu ışıkları çeşitli efektlerle müziğe eşlik edecek.

W580 kullanıcıları, en sevdikleri şarkıları spora giderken yanında taşıyabileceği gibi, yürüyüş yaparken de yaktıkları kaloriyi hesaplayıp, attıkları adımları sayabilecek. Bunun yanında hız/mesafe/zaman ölçümlerini yapabilecek.

Mobil eğlence teknolojisi W580'de
2.0 megapiksel kamerası, hızlı İnternet bağlantısı, zaman kaybetmeden resimleri İnternet'e bloglama ya da mesaj yolu ile gönderme W580'in ek özelliklerinden bazıları. Aynı zamanda 3 boyutlu oyun seçenekleri önceden telefona yüklenmiş. Bütün bunların yanında 2 inçlik renkli ekranında fotoğraflara rahatlıkla bakılıp, İnternette istendiği gibi dolaşılacak ve büyük bir keyifle oyun oynanacak.

W580 taşınabilir MPS-70 hoparlör ya da MPS-75 Snap-on hoparlörler ile kullanıldığında partilerin ruhu haline gelecek. Eğer ses daha da yükseltilmek istenirse, Bluetooth Müzik Bağlantısı MBR-100 ile Walkman telefon W580 başka bir kablo gerekmeden müzik setine bağlanıp uzaktan kumanda olarak kullanılabilecek. Kısaca, Walkman telefon W580 bir partide ya da sokakta gezerken hem görsel hem de işitsel anlamda modaya uyacak.

2,5 G; dörtlü bant EDGE (850/900/1800/1900) Walkman telefon W580, 2007'nin üçüncü çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.

 
Ceptelefoncu.com'a üye olun, ikinci el cep telefonu alın satın, en yeni modellere bakın.
E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Aktivasyon e-postası gelmedi
Arama
İçerik
Detaylı Arama
Modeller
 
   
Ilanlar