Haberler
  Haberler > Tasarım
  Detaylar
 
Başlık : Motorola KRKZ K1 Türkiye'de!
Eklenme Tarihi : 04.12.2006
   
 
Motorola’nın yeni kuşak estetiği öne çıkaran cep telefonu modeli MOTOKRZR K1, Türkiye’de satışa sunuldu. Motorola’nın, efsanevi ürünü MOTORAZR’in tasarımına dayanan MOTOKRZR K1, magnezyum alaşımlı kromdan üretildi. Cihaz, dış korumaya ve sertleştirilmiş cam kaplamaya sahip.

MOTOKRZR K1’de 256 MB harici bellek, 2 megapiksel dijital kamera, stereo Bluetooth kulaklık desteği, geliştirilmiş telefon rehberi, entegre müzik çalar ve 1GB’a kadar yükseltilebilir hafıza bulunuyor.

MOTORAZR K1, 16mm kalınlığında, 42 mm genişliğinde. Cihazın dahili belleği 25 dakikaya kadar video kaydı yapabiliyor. Cihazda ayrıca EDGE özelliği, önceden yüklü J2ME oyunlar, ekran koruyucular, MotoSync - Adres defteri ve takvim senkronizasyonu ve uçak modu özelliği bulunuyor.

Kullanmak için sabırsızlandığınız bir telefon hayal edin. Her kapağını açtığınızda, MOTOKRZR K1 etrafında ne varsa gölgede bırakır. Bunun yanında, net fotoğraflar çeker, daha fazla eğlence sunar ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Farklı metalik parlak ön yüzeyi ve bir ayna gibi yansıtma özellikleriyle, MOTOKRZR K1 seçkin bir istiridye görünümlü telefondur.

 
Ceptelefoncu.com'a üye olun, ikinci el cep telefonu alın satın, en yeni modellere bakın.
E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Aktivasyon e-postası gelmedi
Arama
İçerik
Detaylı Arama
Modeller
 
   
Ilanlar